Zajęcia z rodzicami

To zajęcia w różnych grupach wiekowych, mogą w nich uczestniczyć dzieci już od 7 miesiąca życia po wiek przedszkolny. Uczestniczą w nich rodzice wraz z dziećmi. Podczas 50 minut tych zajęć rodzice z dziećmi mają dużo zabawy, poprzez którą stymulują rozwój swojego dziecka.

Towarzystwo innych dzieci jest dobrym przygotowaniem do przedszkola. Dzieci bardzo intensywnie odbierają świat wszystkimi zmysłami, w połączeniu z miłą atmosferą i bezpiecznym otoczeniem można odkryć wiele talentów

Zajęcia dobywają się w różnych miastach Małopolski i Podkarpacia: Krakowie, Przemyślu, Jarosławiu, Przeworsku, Leżajsku, Sieniawie, Rzeszowie, Sanoku, Krośnie, Brzozowie, Jaśle, Gorlicach.

Inne miasto – zapisz się zapytaj mail

Na zajęcia zabierz wygodny stój i obuwie oraz ciuszki na zamianę dla swojego dziecka.

Tematy zajęć

Sensoryka – motoryka

Zajęcia ruchowe, podczas których dzieci w wieku 1-5 lat rozwijają każdy ze zmysłów. Wspólne skakanie, turlanie, ugniatanie i przekładanie. Podczas zajęć wykorzystywanych jest wiele elementów lubianych przez dzieci: bańki mydlane, kolorowe chusteczki, piłeczki.

Muzyka ma bzika

Zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i dzieci do lat 4. Bawienie się muzyką i rytmem, aktywne słuchanie muzyki, także na żywo, granie na instrumentach. Wspólny śpiew i wyrażanie muzyki przez gest, ruch jest uwielbiany przez dzieci. W programie zajęć wykorzystujemy metodę wczesnego umuzykalniania E. E Gordona. Dzieci samodzielnie tworzą instrumenty.

Wyginające brzdące

To rozwijające zajęcia dla maluszków w wieku 10 – 18 miesięcy z udziałem rodziców / opiekunów.
W programie zajęć dzieci biorą udział w wielu zabawach ruchowych, wspólnie śpiewamy pierwsze piosenki, rymujemy rymowanki. Maluszki poznają świat dźwięków, samodzielnie grając na instrumentach muzycznych. Próbują swych sił plastycznych, tworząc z rodzicami prace plastyczne, w czasie których poznają kolory, ciekawe faktury i kształty.

BajkoTeatroZabawa

To czas spędzony na wspólnym czytaniu przez rodziców i słuchaniu przez dzieci bajek terapeutycznych, zabawy pacynkami i wcielanie się w różne postaci. Zajęcia dla dzieci w wieku 1-3 lat i ich rodziców

Pubudzanki zmysłowianki

To zabawne zajęcia dla dzieci w wieku 3-5 lat oraz ich rodziców, w czasie których dzieci przezwyciężają strach, poznają siebie i rozwijają swoje zdolności. Poprzez kreatywne myślenie będą rozwijać małą i dużą motorykę oraz strefę poznawczą.

Radosne Ludki

To ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci od 10 miesiąca do 2,5 lat. Podczas tych zajęć dzieci wspólnie potańczą, zaśpiewają, stworzą prace plastyczne, pobawią się z rówieśnikami i z uśmiechem na twarzy poznają tajniki arteterapii.

Sprawdź ceny »